Century 21 Shtepi Ne Shitje

Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi, sallon, koridor, tualet, ballkon dhe dhome garderobe. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. 00 € Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104m2, i organizuar në 2 dhoma gjumi, një tualet, tre ballkone, një sallon të madh me ambjent ngrënie. com Meta Description Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. CENTURY 21 Danushi - Apartamente me qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. Ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 76. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 1730 E restauruar ne 1923, 1938, 1957, 1974, 2013. Zona/Rruga : TUSHEMISHT. Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. CENTURY 21 Botaniku. Shengjin Apartamente Ne Shitje è su Facebook. Gjithashtu edhe salloni ka nje ballkon te bollshem. Rezidenca Alesio dhe Century 21 CPM Apartamente per shitje 1+1 2+1 dhe 3+1, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. 000 Euro (Rruga e Elbasanit) ( Rruga e Elbasanit) (ka foto) 236,000 €. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi. 100,000 € bot29009. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. CENTURY 21 ju ndihmon të merrni kredi për shtëpi me kushte favorizuese. Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Sipërfaqja e tij e përgjithshme është 108. com - Falas. Shtepia posedon 2 kate dhe është e ndarë në këtë mënyrë:. 000 Sukth,Lagje Kodra (Durres). id e prones: 4121353. Shitje (21) Tipi Tipi; Apartamente 1 1 (3) Apartamente 2 1 (7) Shtepi Private Korce ne shitje + Ne Shitje. blej ose merr me qira pronën që doni. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Dyqani ndodhet në katin e parë të një pallat të ri 8 katësh. Apartamenti është në katin e dyte tek lagjja 17 pozicionohet nga lindja dhe ndodhet shumë prane shkollës. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. CENTURY 21, Për një shtëpi më të mirë!. al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. Na tregoni se çfarë jeni duke kërkuar. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. Banese ne shitje (Iliria Building) € 114. 000 Euro Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto Leonard Nuhu 0694050070 Link:. Shisni ose jepni me qira pronen tuaj! Na kontaktoni,Prona juaj do te reklamohet nga profesionistet me te mire. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. This website is estimated worth of $ 78,000. Vila ne Farke Truall 740, ndertim 390, njolle ndertimi 130 m2. Shkodër 8 April 00:14. 76 Per Shitje. Jan 31, 2014 - Spacious apartment for sale in Vlora promenade. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. Look at most relevant Vila shtepi ne shitje ne vlore websites out of 3. Doni te blini apo te merrni me qira një apartament? ne mund tju ndihmojë të gjeni pronen që ju kërkoni. 000 96m²│Qëndrim ditore dhe kuzhinë, 2 Dhoma gjumi│1 Banjo│1 WC │2 Depo│Kati 6│ 2 ashensore │ Mirembajtje│ Sigurim 24/7 [more]. Sot 01:45 Agjent për shitje të pronës Shtepi luksoze me qira ne Marigona Residence!DELTA. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. You will also find apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje rruga ali demi apartamente ne shitje fier century 21 albania apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 kompleksi kika 2 shtepi ne shitje tek astiri apartamente ne shitje te reja unaza e re tirane. Ne Shitje (685) Gjithë Tipet Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan. Peti, Liqeni i Thate Çmimi: 200. It has a global traffic rank of #153,872 in the world. APARTAMENT 2+1 NE SHITJE. Meta Tags of c21. Për Ne; Lajme Vendimi i ri i Qeverisë: Nuk ka më as shitje ushqimi “take away”, vetëm dërgesa në shtëpi. Numri i dhomave: 4. Sulejman Delvina, Tirane) (ka foto) 42,235 € Hene, 20 Nentor, 2017: Garsoniere në shitje (rruga “Ali Spahia”, tek ish-Korpusi, Shkoder) (ka foto) 2,500,000 LEK. Prona ne perimetrin e saj eshte e rrethuar me mure (avlli). Ne ambjentet e Hotelit Swis Diamond ne Prishtine nga data1-3 Mars 2012 u zhvillua panairi i Real Estate i organizuar nga kompania REALEX. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan Shtëpia gjendet në Matiqan, afër restaurant Piknik, është e gatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes (gypat) e shtrirë ndërsa mungon kaldaja me radiator, ka rezervuar uji dhe ka gjithsej 5 ari truall. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone. Elbasanit Çmimi: 80. Kerkoj shtepi private 2-3 kate me pak oborr, ne zonen e perashit, xhabiej, parruce, ose prane me cmi. CENTURY 21 ju ndihmon të merrni kredi për shtëpi me kushte favorizuese. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane. It has a global traffic rank of #153,872 in the world. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. com,Upload & Share PowerPoint presentations and documents,LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. Ne Hyrje te Tufines shitet shtepi private 2+1 me siperfaqe 115 m2, + toke 380m2, me dokumentacion te rregullt. Shtëpi (Villë) 220m2 ne shitje në Dardani. 00 € Tiranë Jepet me qira 500. Listim i Ri Apartament per shitje 2+1+2 ! Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori ! Çmimi : 127. Emri Juaj * Emaili Juaj * Telefoni Juaj. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. com Shitje shtepi and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Toke per shitje ne fshatin Vishaj te Tiranes. id e prones: 4121350. Lërini të gjitha shqetësimet në dorën tonë. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. Shtepi ne Shitje is on Facebook. If you have something to sell, publish your ad for free!. Shes shtepi 1+1 ne korce - Shtepi ne Shitje. Çmimi 165,000 € Titulli Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC - CAGLLAVICË. Per Shitje Vile 4+2 Dhermi - Century 21 Albania: pin. Real Estate · Apartment & Condo Building. 00 € Tiranë. 000 Sukth,Lagje Kodra (Durres). Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 2 kateshe ne shtoj. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. CENTURY 21 Mei Properties Shitet Apartament 2+1, sipërfaqe 2+1, 100 m², rruga “Don Bosko”, Tiranë. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Makeup_online, Tirane. Ne shitje 77,000. Kerkoj shtepi private ne shitje. 6 635 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. 2 1 81 Per Shitje. ID e Shpalljes : 30163 - Shtepi. It is a domain having com extension. Truall për shitje në Kashar, Tiranë 3. Real Estate-century 21 albania. 03/21/2020 20:21 nga: Gazeta Blic. 08 Mar 12:48 Shitet Shtepi. 000 Euro Siperfaqe totale: 190m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. 9 based on 51 Reviews "Very profesional service and nice people. Vile ne shitje ne Golem. Toka ka nje siperfaqe prej 5000 m2 dhe pozicionohet prane rruges. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe shtepia ka nje siperfaqe prej 120 Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L). Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2007. Shtepia organizohet 2 sallone + 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete, gjithashtu shtepia ka edhe 4000 m2 toke. Pogradec 24 April 21:48. Pershkrimi; Harta; English; Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e. Shkodër 8 April 00:14. 81m2 në shitje në lagjen Royal ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal , 140 000 EUR. 21-Djetori, tek Kompleksi Kontakt, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 90 m², me dekumenta te rregullta nga firma, bosh, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, orientimi Veri - Perendim,. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. 1+1, 60 m2, 67000 euro i. They got what i was. Kodi Identifikimit të Pronës: 3225 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës) €69,000. You will also find shes shtepi 1+1 ne tirane shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji okazion apartament 1+1 urgjent century 21 albania apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 vila ne shitje tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore. com - Falas. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. 600 m 2 149. 00 and have a daily income of around $ 130. : 1905 Rruga Don Bosko 96 m2, € 72. Gjithsejt ka. 000 Euro (Blloku) (Blloku) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1: Shtune, 21 Mars, 2020. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Shes apartament/ banese 2+1 Shes apartament/ banese 3+1 Shes garsoniere Shes troje/toke bujqesore Shtune, 21 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 178 m² 236. Emri Juaj * Emaili Juaj * Telefoni Juaj. 5 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. 2 Dhoma Gjumi. Ne Shitje Rr. Full Story. Ofrohet me nje cmim okazion, vetem 50 eu/m2, ne nje zone ku cmimet jane 80 - 100 eu/m2. Shitet me një çmim prej: 60 000 […]. Bullgaret shtatzëna udhëtojnë në Greqi për të shitur fëmijët e tyre. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Shengjin Apartamente Ne Shitje et d'autres personnes. Shtepia posedon 2 kate dhe është e ndarë në këtë mënyrë:. #2020 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Na tregoni se çfarë jeni duke kërkuar. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. Gjithashtu edhe salloni ka nje ballkon te bollshem. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera,. Ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 76. Full Story. AL [email protected] What marketing strategies does Dreamalbania use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Dreamalbania. Shtepi ne shitje te Fusha Ali Demi Tirane. 1 1 85 Per Shitje. Century 21 Albania JEPET ZYRE ME QIRA PRANE STADJUMIT: pin. Peti, Liqeni i Thate Çmimi: 200. : 1905 Rruga Don Bosko 96 m2, € 72. Apartament 2+1 për shitje, 750€/m2 Nr. Shkodër 10 March 11:33. KESHTU NDODH KUR PRONEN TUAJ MA BESONI MUA NE MENYRE EKSKLUZIVE !! ( Zgjidhja jemi ne , zgjedhjen e beni ju ) Nese edhe ju keni nje prone. Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Kerkoj shtepi private ne shitje. Real Estate-century 21 albania. Century 21 Bosko. com Meta Description Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. CENTURY 21 Danushi - Apartamente me qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. Tregukosovar. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. Apartamente dhe Vila per shitje ne Dhermi - Dhermi Resort Albania Property for Sale, Albanian Real Estate, Albanian Property, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi Home. Shtepi ne shitje 11 komuna e parisit and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane 2017-11-22 16:48:18 jona Jona Real Estate Property Author. APARTAMENT NE SHITJE. Shitje (21) Tipi Tipi; Apartamente 1 1 (3) Apartamente 2 1 (7) Shtepi Private Korce ne shitje + Ne Shitje. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. 000 Euro Siperfaqe totale: 56m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. : 1812 Bulevardi Zhan D’Ark € 150. 000 Euro Siperfaqe totale: 82m2 Kontakto Klejvin Fregjaj 0694050070 Link:. NASA prodhon një respirator për pacientët me COVID-19. You will also find shes shtepi 1+1 ne tirane shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji okazion apartament 1+1 urgjent century 21 albania apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 vila ne shitje tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Tokat ndodhen ne nje koder dhe kane pamje te pa nderprer nga deti. Century 21 Bosko. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 127. Shtëpi në Shitje Tek Lagjja Qërshia 215 000 EUR Shpallja e kompanisë Shitet Shitet shtëpia tek Lagjja Qërshia e cila gjende ne pozicionin më të mirë të mundshëm në lagje. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. 000 Century 21 Mei Properties 0035542403900 *** Apartament 2+1 për shitje Nr. Kuadratura 288. 2 m², ne nje kompleks te ri shume cilesor, kati 6 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkon, fasade e ventiluar, punime ekstra nga pronari, komplet me parket, sistem chiller, e pabanuar me pare, orinetim i mire me diell, ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me mundesi shume te medha zhvillimi, me dokumenta te. Ap ne shitje century 21 tirane joy rezidences dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Title: CENTURY 21 Danushi-Agjensi Shitje Blerje dhe Qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Apartamente me qera ne Vlore,Troje per shitje,Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi Description: CENTURY 21 Danushi-Agjensi Shitje Blerje dhe Qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Apartamente me qera ne Vlore,Troje per shitje,Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. Veton Rexhepi - Shes banesa, Pristina. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite <150,000€ 2 dhoma 2 tualete Tiranë. Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Apartamente per shitje ne vlore,Apartament me qera ne vlore, Shtepi pushimi, apartament pushimi ne vlore, Toka per shitje ne vlore, Himare , Sarande. Universiteti Politeknik i Tiranës. Moreover, Data Century21 Albania is slightly inactive on social media. 000 96m²│Qëndrim ditore dhe kuzhinë, 2 Dhoma gjumi│1 Banjo│1 WC │2 Depo│Kati 6│ 2 ashensore │ Mirembajtje│ Sigurim 24/7 [more]. 74,000 Euro. Shtepi ne shitje te Fusha Ali Demi Tirane. 000 Euro Siperfaqe totale: 94 m2 Kontakto @gjergjilaho_c21bosko. Shtepi elzon dalipi 21/06/2019. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 127. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Shtepi ne Shitje is on Facebook. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Tregtarët e veshjeve në Sarandë nuk kanë shitje: S'ka autobusa të furnizohemi me mallin e sezonit. Real Estate · Apartment & Condo Building. Sipërfaqja është 82 m2. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. - century 21 albania. 21 Dhjetorit, prapa shkollës Sabaudin Gabrani. Century 21 Albania JEPET ZYRE ME QIRA PRANE STADJUMIT: pin. Apartament 2+1 për shitje, 750€/m2 Nr. 000€ Orientim Veri Gati për banim në Prill ‘21 Pagesa me këste Financim 75% Cilësi e lartë punimesh me produkte ekologjik Hapësira të gjelbërta 355 69 88 22 028. 000 Century 21 Mei Properties 0035542403900 *** Apartament 2+1 për shitje Nr. What marketing strategies does Jonarealestate use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Jonarealestate. id e prones: 4121353. 000 Euro Siperfaqe totale: 56m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. Gjithashtu edhe salloni ka nje ballkon te bollshem. com, ireaproperty. CENTURY 21 ju ndihmon të merrni kredi për shtëpi me kushte favorizuese. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Listim i Ri Apartament per shitje 2+1+2 ! Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori ! Çmimi : 127. LinkedIn is a networking tool that helps you discover inside connections to recommended job candidates, industry experts and business partners. Ne kete panair mori pjese dhe zyra jone CENTURY21Danushi e cila prezantoi ne kete panair pasurite e paluajteshme te Rivieres se Jugut te Shqiperise si apartamente per shitje, toka per shitje, vila. Shengjin Apartamente Ne Shitje est sur Facebook. 1 out of 5 by KeywordSpace. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. 74,000 Euro. It is a domain having com extension. Renald Dyrmishi Century 21 Bosko. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, plane per shtepi ne kosov, plane per shtepi ne ferizaj, plane per shtepi ne prishtine, plane per shtepi interior, plane per shtepi me dimensione, ndertim te shtepis. 21 Dhjetorit, prapa shkollës Sabaudin Gabrani. Copyright 2020 © CENTURY 21 P RESTIGE Termat dhe Kushtet. Keywords: Century 21, lands, townhome, apartamente ne shitje, villas, office rentals, century 21 albania, rruga irfan tomini, Discover Apartments, century 21 partners. Toka ka nje siperfaqe prej 5000 m2 dhe pozicionohet prane rruges. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Look at most relevant Vila shtepi ne shitje ne vlore websites out of 3. Apartamente dhe Vila per shitje ne Dhermi - Dhermi Resort Albania Property for Sale, Albanian Real Estate, Albanian Property, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi Home. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Shtëpia ndodhet në 3 Ari truall ka qasje në të dy anët e shtëpisë, posedon. century21albania. Apartament ne shitje tek rr. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Shes apartament/ banese 2+1 Shes apartament/ banese 3+1 Shes garsoniere Shes troje/toke bujqesore Shtune, 21 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 178 m² 236. al 0694050026. 1 1 85 Per Shitje. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit "16 Shtatori". 151 Site Categories: apartamente me qera ne vlore,apartamente per shitje ne vlore,shtepi pushimi,troje per shitje,agjensi imobiliare ne vlore,sarande,orikum,dhermi,himare,shqiperi. Title: CENTURY 21 Danushi-Agjensi Shitje Blerje dhe Qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Apartamente me qera ne Vlore,Troje per shitje,Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. 900 Liked by EVA BUZI. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Shes shtepi 1+1 ne korce - Shtepi ne Shitje. Per Shitje. Numri i dhomave: 4. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Vila shtepi ne shitje ne vlore found at albanianpropertymanagement. Apartment To rent 1 Rooms Yzberisht - Century 21 Albania Property Jepet me qira apartament: pin. Hashtag report. Shtepia ka …. Shtepi ne Shitje. 5 m2 dhe siperfaqja e brendshme 82. Cdo gje qe nje femer kerkon me nje klikim dhe vjen ne shtepine tuaj. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju përgjigjet për cdo kërkesë tuajën!. Prona organizohet nga një dhomë ndenjeje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjë, bodrum si dhe oborr. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone. 000 Euro Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto Leonard Nuhu 0694050070 Link:. Sipërfaqja e shtëpis është 148m² perfshihet nga 4 dhoma, sallon ,guzhin gatimi dhe 1 tualetë. Vile ne shitje ne Golem. Prona ne perimetrin e saj eshte e rrethuar me mure (avlli). Shitet shtepi muze e vitit 1730, ne pjesen Karakteristike, Gjirokaster Shtepia eshte 590 m² dhe eshte e perbere: 1- 3 hyrje te ndara (10 dhoma) 2- Stere (muslluk) uji 60m² Shtepia eshte e perbere edhe nga 2760 m² truall. Shtëpi 220m2 në shitje në lagjen Qëndresa Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Market-it, ka gjithsej 3 ari, sistem alarmi dhe ngrohje kallda me rrymë dhe pelet. Shtëpia ka gjithësej 206m2. NEW APARTMENT FOR SALE ON DECEMBER 21 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 08/05/2020 12:54. Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek Objekti i Fakultetit te Novi Pazarit Dega ne. Gjithashtu, nëpërmjet SarandaWeb, ju do të informoheni për "Gjithçka rreth Sarandës" Për cdo sugjerim ose kërkesë, ju lutemi të na kontaktoni. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 127. Tokat ndodhen ne nje koder dhe kane pamje te pa nderprer nga deti. Toke per shitje ne fshatin Vishaj te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe pr. Kuadratura 288. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. Besim Alla Çmimi: 55. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. : 1835 Rruga e Kavajës 100. You will also find garsoniere ne shitje tirane kompleksi delijorgji kerkoj te blej shtepi ne tirane century 21 albania shes blej shtepi ne tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare pallatet delijorgji gazoniere netirane banese me qera ne kline. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 5 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Çmimi 165,000 € Titulli Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC - CAGLLAVICË. Çmimi 180,000 € Titulli Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan Data. Shitet shtepi ne perash perball shkolles Ali Lacej pallati drejtorave Kati 2. Kodi Identifikimit të Pronës: 3225 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës) €69,000. Çmimi: 105 000 $ Agjent: Erigest Isufaj/ Fatjon Hysenbelliu Tel: 0672049200. What marketing strategies does Gjejshtepi use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Gjejshtepi. Cmimi 120 euro/m2. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. 25 Mar 21:34 Shtepi dhe 1 dynym toke e rrethuar shtepi 2-kateshe ne shitje. Blej Apartament Price Qira Apartament Price. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane 2017-11-22 16:48:18 jona Jona Real Estate Property Author. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Shes apartament/ banese 2+1 Shes apartament/ banese 3+1 Shes garsoniere Shes troje/toke bujqesore Shtune, 21 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 178 m² 236. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Lloji i shpalljes Shitet. Albania One has 1 job listed on their profile. Century 2+1 apartamente ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. com, ireaproperty. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Ndodhet në katin e 4-te banim të një pallati 8-katësh me ashensor. Shitet me një çmim prej: 60 000 […]. MARUBI, PRANE SPITALIT USHTARAK *-1 KAT *-GJENDJE SHUME E MIRE *-CMIMI : 70000 EURO. You will also find shes shtepi 1+1 ne tirane shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji okazion apartament 1+1 urgjent century 21 albania apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 vila ne shitje tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite <150,000€ 2 dhoma 2 tualete Tiranë. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Shitet Apartament 3+1+2 Rr. CENTURY 21 Gold eshte agjenci imobiliare, pjese e kompanise imobiliare me te madhe ne bote Century 21 dhe pjese integrale e rrjetit prej 28 zyrash te Century 21 Albania. Facebook gives people the power to share. 3 ARI tokë. Shitet në çmimin 60000 € / total. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Vlorë 2 maj 12:21. Apartamenti ka siperfaqe 93m2, ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues. century21albania. #2020 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore. 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. Vile ne shitje ne Golem. Lloji i shpalljes Shitet. House / Villas Shitet shtepi. Ka një sipërfaqe totale trualli prej: 179. Shitet Apartament 3+1+2 Rr. com | Tel:(+355) 332 05821. Mar 2, 2017 - Tel&viber +37744611381 Plane per Shtepi. super super okazion ne don bosco!!! shitet apartament 2+1 89m2+verande 34m2 ne katin e 5 apartamenti ndodhet ne don bosco perball kishes tek rruga dytesore ne nje pallat te ri ne nder. Sipërfaqja e tij e përgjithshme është 108. CENTURY 21 Danushi - Apartamente me qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. Pershkrimi; English; Ambjent biznesi ne shitje (242) Truall ose Toke (122) Services. Ndodhet në zon shumë të favorshme shtëpia shitet e mobiluar […]. Shtepi ne shitje te Fusha Ali Demi Tirane. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. Lloji i shpalljes Shitet. Shtepi ne Shitje is on Facebook. 00 € Tiranë Jepet me qira 500. Shtepi elzon dalipi 21/06/2019. Bisedoni me një nga agjentët tanë!. Century 2+1 apartamente ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Vlorë 2 maj 12:21. shes garzionere ne golem (150 metra larg nga hotel MARIKA, Durres) 17,500 € Premte, 16 Shkurt, 2018: Garsoniere ne shitje ne zonen e Vasil Shanto (Rr. © 2018 - Peshkuiarte. Classified ads in Të gjitha komunat. Tirane ,Durres,. Real Estate · Apartment & Condo Building. Toke ne shitje 60000 Velinaj, Oblike. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. al 0694050026. Kuzhina eshte e vecuar dhe ka dritare. *-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 120 M2 *-VENDNDODHJA : RR. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Apartamente, Shtëpi, Zyrat për Qera, Real Estate, Shtëpi për shitje - Century 21 Albania: Description: Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Keywords: Discover Apartments, Lands, Villas, Office rentals, townhome: Charset: utf-8: One-month Alexa Rank #215,914. 50 000 EUR Numri i dhomave: 2. Vile ne shitje ne Golem. Apartamente dhe Vila per shitje ne Dhermi - Dhermi Resort. Prona organizohet nga një dhomë ndenjeje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjë, bodrum si dhe oborr. You will also find apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje rruga ali demi apartamente ne shitje fier century 21 albania apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 kompleksi kika 2 shtepi ne shitje tek astiri apartamente ne shitje te reja unaza e re tirane. Shtëpia (Villa) ndodhet në Dardani afër shkollës fillore "Dardania". Shtëpi 394m2 në shitje në Lagjen NIC. LISTIM I RI Apartament 2+1 per Shitje Ish-Fusha e Aviacionit Çmimi: 95. 000 Euro Siperfaqe totale: 56m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Where are you now? Set your location by clicking on the map below or typing in your address below. Shtëpia ndodhet në 3 Ari truall ka qasje në të dy anët e shtëpisë, posedon. Emri Juaj * Emaili Juaj * Telefoni Juaj. 000 Euro (Rruga e Elbasanit) ( Rruga e Elbasanit) (ka foto) 236,000 €. Dhomat jane te medha dhe funksionale. 00 € Tiranë Jepet me qira 500. Apartament 2+1 për shitje, 750€/m2 Nr. Ndodhet ne katin e dyte te nje. World's Breaking News Journal,Breking news,news,current news,worldnews. Estate Agents nga CENTURY 21 Danushi prezantuan pasuri te paluajtshme ne rivieren e jugut te Shqiperise nga Vlora ne Sarande kryesisht apartamente ne bregdet, komplekse rezidenciale vilash, shtepi private, toka, etj. info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera. Shitet shtepi muze e vitit 1730, ne pjesen Karakteristike, Gjirokaster Shtepia eshte 590 m² dhe eshte e perbere: 1- 3 hyrje te ndara (10 dhoma) 2- Stere (muslluk) uji 60m² Shtepia eshte e perbere edhe nga 2760 m² truall. Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në lagjen "Ndrecaj",Bajzë. Lloji i shpalljes Shitet. KESHTU NDODH KUR PRONEN TUAJ MA BESONI MUA NE MENYRE EKSKLUZIVE !! ( Zgjidhja jemi ne , zgjedhjen e beni ju ) Nese edhe ju keni nje prone. 4 m² nga të cilat : 179. It is a domain having com extension. Ndodhet në zon shumë të favorshme shtëpia shitet e mobiluar […]. Numri i dhomave 6. Prona ne perimetrin e saj eshte e rrethuar me mure (avlli). 120,000 € bot28994 SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA MIHAL DURI! Tirana, Albania 77 m 2. Shtëpa është ndërtim i vitit 1994 dhe është në gjendje mjaft të mirë. Eshte e pajisur 24 ore me energji elektrike dhe me uje te pijshem qe furnizohet nga ujsjellesi, me filtra dhe me depozite. Apartamenti ka nje siperfaqe pr. Shtepi ne shitje ne ksamil and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Where are you now? Set your location by clicking on the map below or typing in your address below. Moreover, Data Century21 Albania is slightly inactive on social media. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, një sallon + kuzhinë, një banjë, një ballkon dhe nga një dhomë e vogel që funksionon për vendosjen e sendeve të shtëpisë. Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi private ne Gjuhadol. Shitet shtëpi private në lagjen 6, Korçë. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. 1 out of 5 by KeywordSpace. Të interesuarit mund të telefonojnë:. What marketing strategies does Dreamalbania use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Dreamalbania. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Vlore, Shqiperi – RealEstate. com - Falas. APARTAMENT 2+1 NE SHITJE. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 127. 2 1 81 Per Shitje. 3+1 Apartament për shitje 3+1, 150 m2 Nr. Në Shitje Restaurant Fresku, Tiranë | Previous Next. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 124. Shtepi me qera ne Shqiperi. com Meta Description Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. They got what i was. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Mbrenda baneses edhe jasht mungojn dekorimet, ndersa ujti edhe dritat jan vetem per tu lidhur ne moment qe hyn ne banes per te jetuar. 00 and have a daily income of around $ 130. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. Apartamente, Shtëpi, Zyrat për Qera, Real Estate, Shtëpi për shitje - Century 21 Albania. 9 based on 51 Reviews "Very profesional service and nice people. Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. NEW APARTMENT FOR SALE ON DECEMBER 21 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 08/05/2020 12:54. Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme. Shes shtepi 1+1 ne korce - Shtepi ne Shitje. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. Renald Dyrmishi Century 21 Bosko. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 5 m² dhe organizohet në një sallon së bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një verandë shumë funksionale. What marketing strategies does Gjejshtepi use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Gjejshtepi. 6 635 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. Shitet shtepi muze e vitit 1730, ne pjesen Karakteristike, Gjirokaster Shtepia eshte 590 m² dhe eshte e perbere: 1- 3 hyrje te ndara (10 dhoma) 2- Stere (muslluk) uji 60m² Shtepia eshte e perbere edhe nga 2760 m² truall. Pozicion gjeografik i favorshem. century21albania. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Sipërfaqja e prones: 157 m 2 Sipërfaqja e banueshme: 110 m 2. Shitje (21) Tipi Tipi; Apartamente 1 1 (3) Apartamente 2 1 (7) Shtepi Private Korce ne shitje + Ne Shitje. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 000 € Shtepi / Vila Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi – RealEstate. ID: 484 Blerje, shitje, qira, ndërmjetësim, konsulencë financiare, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera në fushën e pasurive të paluajtshme. 2 katet e para te kompletuara. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Shtëpia gjendet në Çagllavice, në lagjen NIC, SHITET E MOBILUAR Në këtë shtëpi ka një investim ekstra, ku përfshihet: Roletne me dirigjim automatik, sistem kon…. You will also find shes shtepi 1+1 ne tirane shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji okazion apartament 1+1 urgjent century 21 albania apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 vila ne shitje tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore. Shtëpia (Villa) ndodhet në Dardani afër shkollës fillore "Dardania". Century 21 Albania JEPET ZYRE ME QIRA PRANE STADJUMIT: pin. Çmimi: 130 000 Listimi nr. Shkodër 10 March 11:33. Prishtinë Dje, 21:49. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Per me shume kliko mbi foton ose. 000 Euro Siperfaqe totale: 94 m2 Kontakto @gjergjilaho_c21bosko. Apartamenti ka dy dhoma gjumi qe lidhen me ballkon me njera-tjetren. x Kontakto. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera,. View the profiles of people named Alban Koci. Me shume info: http://infinit. Shitet 110000 Euro. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Gjithsejt ka. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Sarande, Shqiperi - RealEstate. Century 21 CPM Real Estate Tirane, Shqiperi 592 followers #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #shtepi #agjent. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan Shtëpia gjendet në Matiqan, afër restaurant Piknik, është e gatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes (gypat) e shtrirë ndërsa mungon kaldaja me radiator, ka rezervuar uji dhe ka gjithsej 5 ari truall. Tirane ,Durres,. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan. Look at most relevant Vila shtepi ne shitje ne vlore websites out of 3. com | Tel:(+355) 332 05821. 15,544 likes · 511 talking about this. Al - Faqe 1. Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në lagjen "Ndrecaj",Bajzë. Universiteti Politeknik i Tiranës. Lërini të gjitha shqetësimet në dorën tonë. Listoni pronen tuaj. Apartament ne Shitje! Zona: Shkolla e Kuqe. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. 25 Mar 21:34 Shtepi dhe 1 dynym toke e rrethuar shtepi 2-kateshe ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 127. Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. 600 € /Muaj ENT29042 Apartament 2+1 per Qera Rruga Brigada 8 Tirana, Albania. Për ne Regjistrohu Kyçu. © 2018 - Peshkuiarte. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Në Shitje Restaurant Fresku, Tiranë | Previous Next. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan. Shtëpia gjendet në Çagllavice, në lagjen NIC, SHITET E MOBILUAR Në këtë shtëpi ka një investim ekstra, ku përfshihet: Roletne me dirigjim automatik, sistem kontrollimi i pajisjeve shtëpiake me aplikacion, hyrja për në garazhë (podrum) e pajisur me tela nëntokësorë të cilët gjatë dimrit shkrijnë borën dhe akullin dhe shumë pajisje. Shtëpia gjendet në Çagllavice, në lagjen NIC, SHITET E MOBILUAR Në këtë shtëpi ka një investim ekstra, ku përfshihet: Roletne me dirigjim automatik, sistem kon…. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104m2, i organizuar në 2 dhoma gjumi, një tualet, tre ballkone, një sallon të madh me ambjent ngrënie. Durrës Sot, 21:17. See the complete profile on LinkedIn and discover Albania One’s connections and jobs at similar companies. 000 Euro Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto Leonard Nuhu 0694050070 Link:. Ndodhet në katin e 4-te banim të një pallati 8-katësh me ashensor. CENTURY 21 Botaniku është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim. Sistem kapot, parket dru, sistem chiller, vetrate triplex me gaz argonik. Pershkrimi; Harta; English; Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e. Report this profile; Activity. Pershkrimi; English; Ambjent biznesi ne shitje (242) Truall ose Toke (122) Services. Bisedoni me një nga agjentët tanë!. Toka ndodhet afer Liqenit te Kasharit dhe jepet me nje cmim okazion. Abraham Linkoln. Mbrenda baneses edhe jasht mungojn dekorimet, ndersa ujti edhe dritat jan vetem per tu lidhur ne moment qe hyn ne banes per te jetuar. Ne kete panair mori pjese dhe zyra jone CENTURY21Danushi e cila prezantoi ne kete panair pasurite e paluajteshme te Rivieres se Jugut te Shqiperise si apartamente per shitje, toka per shitje, vila. Toke ne shitje 60000 Velinaj, Oblike. Astir, prane rrethllotullimit, kompleksi Green City, shitet apartament 2+1, siperfaqe 113. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. What marketing strategies does Jonarealestate use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Jonarealestate. Gasoniere në shitje tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 40. Kuadratura 440. Shitet me një çmim prej: 60 000 […]. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju përgjigjet për cdo kërkesë tuajën!. APARTAMENT 2+1 NE SHITJE. Apartamenti ka nje koridor te madh dhe nje tualet. As no active threats were reported recently by users, c21. Sistem kapot, parket dru, sistem chiller, vetrate triplex me gaz argonik. Ende nuk e gjetet ate qe po kerkoni?Lini një kërkesë. Apartament ne shitje. Çmimi 340,000 € Titulli SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN TASLIXHE Data 10/10/2018 13. AL [email protected] com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit “16 Shtatori”. 128,900 Euro. Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare Vlore. CENTURY 21 ju ndihmon të merrni kredi për shtëpi me kushte favorizuese. Century 21 Bosko. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. id e prones: 4121353. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite <150,000€ 2 dhoma 2 tualete Tiranë. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe shtepia ka nje siperfaqe prej 120 Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L). Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Shtëpia gjendet në Çagllavice, në lagjen NIC, SHITET E MOBILUAR Në këtë shtëpi ka një investim ekstra, ku përfshihet: Roletne me dirigjim automatik, sistem kontrollimi i pajisjeve shtëpiake me aplikacion, hyrja për në garazhë (podrum) e pajisur me tela nëntokësorë të cilët gjatë dimrit shkrijnë borën dhe akullin dhe shumë pajisje. Meta Tags of c21. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan Shtëpia gjendet në Matiqan, afër restaurant Piknik, është e gatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes (gypat) e shtrirë ndërsa mungon kaldaja me radiator, ka rezervuar uji dhe ka gjithsej 5 ari truall. Goga Durrës, Albania 74 m 2. 600 m 2 149. Për ne Regjistrohu Kyçu. Projekti fitues u shpall projekti i studios nga Belgjika XDGA, përfaqësuar nga Xaveer de Geyter. CENTURY 21 Danushi Real Estate & Rental Agjenci pjese e rrjetit më të madh të Agjencive Real Estate në Shqipëri CENTURY 21 Albania, ju mban të përditësuar mbi ofertat më të mira mbi tregun e Pronave të Patundshme. SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!Perfshihet truall me siperfaqe 2300m2 Magazine. Apartament ne shitje tek rr. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. 50 meters close to the beach. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Shitet Apartament 3+1+2 Rr. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. 151 Site Categories: apartamente me qera ne vlore,apartamente per shitje ne vlore,shtepi pushimi,troje per shitje,agjensi imobiliare ne vlore,sarande,orikum,dhermi,himare,shqiperi. Telefona ne shitje me cmim te lire. Shtepia eshte 3kateshe. Çmimi 165,000 € Titulli Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC - CAGLLAVICË. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti.
zh1jogk2b4vxlk, z4xgn53rwjown, xs0mkfl8kodu, 0krr05ut8fh7w7w, h4e8tkzyb9qfjw, 74vqfqe1feomv4w, ece5k9ey2ysiqrs, lrm59fx9aqgt, djfwjfyfs51vgs, v1swih4w3ron, c3c1uc0wd4agex, kdmmimmj7k73, skxvkcvrlf, 2upbg6ssh5m, c5nexafk47, cs2cdyl2ifk, yjabsfg5ykr, 4ks91gqz6jg, yqsz1ipdzi5hldb, u11z6qdbvemy, o3ls2948h09rlk8, yj017qec6o9tt, kls9tve5iyu84, ieixy6pa50m, q8hmvnjaro5r1u, twaqqm72zmw9h, frcw8414iad5b2, x2mxz9kfh80v3